OMNIBET.RO

Scoruri live si rezultate din fotbal & OMNIBET

ANGLIA: FA CUP - QUALIFICATION

ANGLIA: PREMIER LEAGUE

22:00

Burnley
?
?
Tottenham

19:30

Brighton
?
?
West Brom

ANGLIA: PREMIER LEAGUE 2

ANGLIA: PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE

ANGLIA: SOUTHERN LEAGUE CENTRAL DIVISION

21:45

Hitchin
?
?
Royston

21:30

Stourbridge
?
?
Alvechurch

ANGLIA: SOUTHERN LEAGUE SOUTH DIVISION

ARABIA SAUDITA: DIVISION 1

16:45

Al Adalh
?
?
Al Thuqbah

ARMENIA: PREMIER LEAGUE

13:30

Lori
?
?
Ararat Yerevan

13:30

Gandzasar
?
?
Urartu

13:30

Shirak Gyumri
?
?
Alashkert

AUSTRIA: REGIONALLIGA CENTRAL

AUSTRIA: REGIONALLIGA WEST - TYROL

11:30

Tirol (Am)
?
?
Reichenau

15:00

Kitzbuhel
?
?
Telfs

15:00

SV Worgl
?
?
Hall

AUSTRIA: REGIONALLIGA WEST - VORARLBERG

BAHRAIN: PREMIER LEAGUE - RELEGATION

17:00

Bahrain SC
?
?
Busaiteen

BELARUS: VYSSHAYA LIGA

14:00

FC Minsk
?
?
Dynamo Brest

16:00

Zhodino
?
?
Slutsk

BELGIA: JUPILER LEAGUE

21:45

Gent
?
?
Genk

BELGIA: PRO LEAGUE U21

BRAZILIA: COPA DO BRASIL

Pen.'

Sao Paulo
2
2
Fortaleza

BRAZILIA: SERIE B

BRAZILIA: SERIE C

23:00

Sao Bento
?
?
Criciuma

BULGARIA: PARVA LIGA

19:30

Etar
?
?
Beroe

17:15

Botev Plovdiv
?
?
Botev Vratsa

BULGARIA: VTORA LIGA

CHINA: SUPER LEAGUE - 5TH-8TH PLACES

CHINA: SUPER LEAGUE - 9TH-16TH PLACES

CIPRU: FIRST DIVISION

18:00

Doxa
?
?
AEL Limassol

COLUMBIA: PRIMERA A - APERTURA

COSTA RICA: LIGA DE ASCENSO - APERTURA

COSTA RICA: PRIMERA DIVISION - APERTURA

DANEMARCA: SUPERLIGA

20:00

Aalborg
?
?
Vejle

ECUADOR: LIGA PRO - SECOND STAGE

ECUADOR: SERIE B

EUROPA: PREMIER LEAGUE (CRIMEA)

FRANTA: LIGUE 2

21:45

Sochaux
?
?
Amiens

FRANTA: NATIONAL

19:45

Le Mans
?
?
Laval

GEORGIA: CRYSTALBET EROVNULI LIGA

GERMANIA: 3. LIGA

GERMANIA: BUNDESLIGA

GERMANIA: OBERLIGA RHEINLAND-PFALZ/SAAR

GIBRALTAR: NATIONAL LEAGUE

GRECIA: SUPER LEAGUE

HAITI: CHAMPIONNAT NATIONAL - SERIE DE OUVERTURE

00:00

Tempete
?
?
Don Bosco

FT

Fica
0
1
Capoise

HONDURAS: LIGA NACIONAL - APERTURA - 1ST PHASE

IORDANIA: PREMIER LEAGUE

ITALIA: PRIMAVERA 1

ITALIA: SERIE A

21:45

AC Milan
?
?
AS Roma

ITALIA: SERIE C - GROUP C

22:00

Bari
?
?
Catania

KAZAKHSTAN: PREMIER LEAGUE

MALTA: DIVISION 1

MALTA: PREMIER LEAGUE

18:00

Balzan
?
?
Hamrun

22:15

Birkirkara
?
?
Sliema

MAURITANIA: LIGA 1

19:00

Ksar
?
?
SNIM

21:45

JAHE
?
?
Sahel

MEXIC: LIGA MX - APERTURA

MEXIC: LIGA PREMIER SERIE A

NICARAGUA: LIGA PRIMERA - APERTURA

NICARAGUA: LIGA PRIMERA U20 - APERTURA

OLANDA: KNVB BEKER

22:00

G.A. Eagles
?
?
Breda

19:45

Excelsior
?
?
Helmond

PARAGUAY: PRIMERA DIVISION - CLAUSURA

PERU: LIGA 1 - CLAUSURA

POLONIA: EKSTRAKLASA

PORTUGALIA: LIGA PORTUGAL 2

20:30

Feirense
?
?
Mafra

PORTUGALIA: LIGA REVELACAO U23

PORTUGALIA: PRIMEIRA LIGA

22:15

Benfica
?
?
Belenenses

QATAR: QSL

ROMANIA: LIGA 1

21:00

FCSB
?
?
FC Hermannstadt

ROMANIA: LIGA 2

18:00

Mioveni
?
?
U. Cluj

RUSIA: PFL - GROUP 1

RUSIA: PREMIER LEAGUE

SERBIA: SUPER LIGA

SPANIA: LALIGA

22:00

Levante
?
?
Celta Vigo

SPANIA: LALIGA2

19:00

Alcorcon
?
?
Mallorca

SUEDIA: ALLSVENSKAN

20:00

Norrkoping
?
?
AIK

20:00

Varbergs
?
?
Elfsborg

SUEDIA: DIVISION 1 - SöDRA

20:00

Trollhattan
?
?
Tvaakers

SUEDIA: SUPERETTAN

20:00

Brage
?
?
Jonkopings

20:00

Ljungskile
?
?
Sundsvall

20:00

Umea FC
?
?
GAIS

TANZANIA: LIGI KUU BARA

TURCIA: 1. LIG

TURCIA: SUPER LIG

19:00

Denizlispor
?
?
Besiktas

19:00

Sivasspor
?
?
Rizespor

UCRAINA: PERSHA LIGA

URUGUAY: SEGUNDA DIVISION

20:15

Juventud
?
?
Cerrito

22:30

Central Esp.
?
?
Rocha

UZBEKISTAN: SUPER LEAGUE

VENEZUELA: PRIMERA DIVISION - SECOND STAGE

23:00

Monagas
?
?
Dep. Tachira

FT

Caracas
1
0
Zamora